Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Aktivní prvky > Firewally >

Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BEFSR41

Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BEFSR41

Cena produktu Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BE... není známa.

 

Popis produktu Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BEFSR41: Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BEFSR41 * Širokopásmový kabelový směrovač s 4-portovým přepínačem 10/100BaseTX a s možností připojení až 253 uživatelů * možnost konfigurace jako DHCP s... > více informací


Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BEFSR41 - popis

nahoru

Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BEFSR41 * Širokopásmový kabelový směrovač s 4-portovým přepínačem 10/100BaseTX a s možností připojení až 253 uživatelů * možnost konfigurace jako DHCP server nebo konfigurace z WEB browseru * Dynamický/statický port routing, vzdálená administrace a upgrade z Internetu * Přehledný návod a snadná instalace krok za krokem Širokopásmový router Linksys BEFSR41 je kabelový směrovač, kombinovaný se čtyřportovým 10/100 MBit přepínačem. Je tedy vybaven celkem pěti siťovými porty - 4x lokální LAN a 1x WAN pro připojení do internetu či zbytku podnikové sítě atp. Router může fungovat jak staticky, tak s překladem síťových adres, při kterém je schopen schovat až 253 za jedinou vnější IP adresu. Pro služby vnitřní sítě disponuje plně funkčním a přes jednoduché konfigurovatelným DHCP serverem, o základní bezpečnost se postará díky jednoduchému port-filtru i filtrování MAC adres. Nativně jsou podporovány síťové protokoly TCP/IP, IPX/SPX a NetBEUI, opomenuto nezůstalo ani na virtuální privátní sítě, a tak lze využít i IPSec či PPTP. Je to jednodušší než si myslíte - balení obsahuje podrobný návod a instalací jste provedeni krok za krokem. S EtherFast® kabelový/xDSL Routerem se 4-portovým přepínačem nemusíte být specialista, pokud chcete sdílet Vaše tiskárny, data nebo vysokorychlostní připojení.

Výrobce Linksys

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BEFSR41 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Switche nebo Routery, Síťové karty, Ostatní aktivní prvky.

Nejlevnější Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BEFSR41 akční ceny - Levné Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BEFSR41

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BEFSR41 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Linksys EtherFast Cable / DSL 4-Port Router BEFSR41 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Firewally.